KLİNİK LABORATUVARLAR

Ulus Liv Hospital klinik tanı laboratuvarları, deneyimli medikal kadrosuyla, teknolojik açıdan en gelişmiş cihazlarla,  uluslararası kalite standartlarında 7 gün/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Tedavide başarının ilk adımı,  zamanında çalışılmış, doğru, güvenilir laboratuvar verilerine dayalı doğru tanıdır. Laboratuvar verileri, tedavilerin takibinde taşıdığı önemin yanı sıra, tıbbi gelişmelerin de temel taşlarından biridir. Klinik laboratuvarlarımızda, Klinik Biyokimya, İmmunoloji, Hormon, Hematoloji, Mikrobiyoloji, Seroloji ve Acil Laboratuvar hizmetleri verilmektedir.

Test istekleriniz, diğer işlemleriniz tamamlanıncaya kadar veya kafeteryamızda dinlenirken hızla sonuçlandırılmaktadır.

Uzman medikal kadromuz, sizlere ve hekimlerimize,  7 gün /24 saat kesintisiz ve hızlı tanısal destek sağlamak için, kalite standartlarından taviz vermeden en güncel teknolojiyle çalışmayı ilke edinmiştir.

Laboratuvarlarımızda kullanılan cihazların etkinlikleri ve performansları sürekli izlenmekte, yeni gelişen teknolojiler ile desteklenmekte ve cihaz parkımız sürekli güncellenmektedir. Analizi yapılan tüm testlerin süreçleri her aşamada klinik otomasyon sistemiyle kontrol edilmektedir. Laboratuvar süreçlerinin %100 doğrulukla gerçekleşmesi amacıyla, uluslararası laboratuvar standartlarında iç ve dış kalite kontrol programları uygulanmaktadır.

Laboratuvar çalışanları ve destek personellerin eğitimleri düzenli olarak yapılmaktadır. Teknik eğitimlerle cihaz yönetim yetkinlikleri, medikal eğitimlerle klinik bilgileri sürekli geliştirilmektedir.